درباره ما

ساندویچ پانل-درباره ما

امروزه با تحقیقات و پیشرفت بعمل آمده در زمینه تولید مواد کامپوزیت ساندویچ پانلها بعنوان یکی از مصالح ساختمانی سبک و مقاوم طراحی و تولید شده، که در گستره وسیعی از ساخت شاتل های فضایی تا تولید دربهای معمولی ساختمانهای اداری و مسکونی بکار برده می شوند.

مواد عایق به کار برده شده در تولید ساندویچ پانل عبارت اند از پلی اورتان، پشم سنگ و پلی استایرن که در این میان پلی اورتان کاربرد بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد.

ساندویچ پانلها برای دستیابی به نیازمندیهای خاص مانند مقاومت حرارتی، آب بندی، مقاومت مکانیکی، مسائل بهداشتی، ایمنی در مقابل حریق و مسائل زیست محیطی طراحی و تولید می شوند.

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویج پانل

به دلیل عایق بودن و دارا بودن جداره های داخلی و خارجی رنگی، پانلهای پیش ساخته یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای جلوگیری از نفوذ آب و هدر رفتن انرژی به شمار می روند. ساندویچ پانلها روشهای بسیار آسان و اقتصادی برای تمام نیازمندیهای ساختمانی ارائه می دهند و قابل استفاده در کارخانجات، ساختمانهای صنعتی، انبارها و انبارهای مواد غذایی و کشاورزی، ساختمانهای پیش ساخته، سالنهای ورزشی و استخرهای شنا، تجهیز کارگاه، سیلوها، اتاقهای تمیز (کلین رومها)، سردخانه های زیر صفر، بالای صفر و تونل انجماد و گرم خانه ها، سالنهای نگهداری مرغ (مرغداریها) و فروشگاههای بزرگ و ساختمانهای نظامی و دولتی و شخصی می باشند.

همچنین از جمله محصولاتی جدیدی که می توان در کنار ساندویچ پانل به آن اشاره کرد ورقهای فایبرگلاس یا همان پلی استر تقویت شده با الیاف شیشه (GRP) می باشد. که در تولید محصولات ساختمانی و صنعتی،  از جمله پوششهای سقفی و دیواری کاربرد فراوان دارد. ورقهای جی آر پی در انواع موجدار، ذوزنقه ای و صاف شفاف یا مات با کیفیت بالا تولید می شوند. از ویژگیهای مهم این ورقها می توان به وزن سبک، مقاومت شیمیایی بالا که در صورت استفاده از غشاهای محافظ و یا ژلکوت در سطح فوقانی آنها می توان عمر مفید این ورقها را در برابر عوامل خورنده محیطی و بارانهای اسیدی افزایش داد و همچنین مقاومت مکانیکی مناسب که در نتیجه به کارگیری الیاف حاصل می شود اشاره کرد. با توجه به ویژگیهای این ورقها می توان چنین بیان کرد که به کارگیری این محصول در پروژه های صنعتی و ساختمانی می تواند باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در هزینه های پروژه گردد.

ساندویچ پنل

ساندویچ پنل

پوشش سوله ها و ساختمان های صنعتی و پارتیشن بندی فضاهای تولید.

ساختمان های پیش ساخته و کانکس.

سردخانه های زیر صفر و بالای صفر و تونل انجماد.محیط های تحت اتمسفر کنترل شده (C.A) جهت نگهداری میوه.
دیواره های فضاهای تمیز و Clean Room .
طراحی و اجرای اسکلت سبک و پوشش سالنهای نگهداری مرغ (مرغداریها).

شرکت آرمه فولاد آسیا با بهره گیری از پرسنل مجرب و دارا بودن سالها تجربه در امر اجرا، طراحی و مشاوره سازه های پیش ساخته با کاربرد ساندویچ پانل، از جمله ساختمانهای صنعتی، سردخانه ها، اتاقهای تمیز ( کلین رومها)، سالنهای ورزشی و سالنهای نگهداری مرغ، آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.